Volby do školské rady

Dne 10. 4. 2017 proběhly na naší škole volby do školské rady.

Volba z řad pedagogických pracovníků

Kandidátka byla vytvořena ze všech současných pedagogických pracovníků, vyjma vedení školy. Každý pracovník volil nejvýše dva členy z předložené kandidátky. Volby se zúčastnilo všech 15 pedagogů. Podle počtu získaných hlasů stanovil přípravný výbor toto pořadí:

1.         Eva Drdová                          14 hlasů
  2.         Bc. Lenka Procházková       12 hlasů
  3.         Ing. Hana Machalová             2 hlasy
  4. – 5. Mgr. Ivana Hašková                1 hlas
            Mgr. Hana Skopalová             1 hlas

Členy školské rady se stávají Eva Drdová a Bc. Lenka Procházková, obě se svou funkcí souhlasí.

Volba z řad zákonných zástupců

Kandidátka byla sestavena ze zákonných zástupců, kteří projevili zájem pracovat ve školské radě. Každý zákonný zástupce volil nejvýše dva z navržených zákonných zástupců. Bylo odevzdáno 68 platných volebních lístků. Podle počtu získaných hlasů stanovil přípravný výbor toto pořadí:

1. Mgr. Olga Spálovská                  45 hlasů
  2. Milan Kunst                                29 hlasů
  3. Bc. Lenka Procházková             24 hlasy
  4. Ing. Marcela Křížková                20 hlasů

Členy školské rady se stávají Mgr. Olga Spálovská a Milan Kunst, oba se svou funkcí souhlasí.

Zbývající dva členové za zřizovatele (Město Horní Cerekev) budou jmenováni zřizovatelem po projednání na nejbližším zastupitelstvu Města HC (19. 4. 2017). Po jejich jmenování svolá ředitel školy první zasedání školské rady, kde bude stanoven nový jednací řád a zvolen předseda.

Vítězslav Skopal, ředitel školy

Základní škola Horní Cerekev, okres Pelhřimov - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz