Mateřské centrum KLUBÍČKO    Horní Cerekev, z. s.

Více

Publikováno 8. 11. 2018 9:18

Úspěch za "zelenými" stoly

V úterý 2. 10. 2018 se naše tříčlenné družstvo starších žáků ve stolním tenisu zúčastnilo turnaje škol okresu Pelhřimov. Kluci si vedli skvěle, postupně porazili čtyři soupeře a nestačili pouze na pozdějšího vítěze z Humpolce. Obsadili tak krásné druhé místo na okrese.

Více

Publikováno 2. 10. 2018 19:32

Minifotbal v Pelhřimově

V úterý 25. září vyrazilo naše fotbalové mužstvo starších žáků do Pelhřimova na umělku Za Kalvárií, aby se zúčastnilo turnaje škol v minikopané (7 hráčů, hrací doba 20 minut).

Dračí lodě již potřetí

V sobotu 22. 9. bylo živo na cerekvickém vodním kolbišti a naši žáci byli opět u toho. Tentokrát v konkurenci čtyř školních posádek obstáli na výbornou a v závodě zvítězili. Velká gratulace jim i trenéru J. Drdovi, který posádku připravoval v průběhu celého roku.

Více

Publikováno 23. 9. 2018 0:35
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Naši žáci běhali v Pelhřimově

Ve čtvrtek se mladší žákyně a starší žáci zúčastnili okresního kola v Přespolním běhu v Pelhřimově. Děvčata zvládla kilometrovou trať a kluci se vydali ze všech sil na trati trojnásobně delší.

Více

Publikováno 22. 9. 2018 19:26

Nad školou létalo rogalo

Více

Publikováno 22. 9. 2018 16:17

Medová výstava na radnici

Od 19. do 23. září 2018 proběhne v prostorách Muzea města Horní Cerekev "Výstava ze života včel". Ve všední dny otevřeno od 9:00 do 14:00, v sobotu od 9:00 do 16:00 a v neděli od 9:00 do 12:00.

Více

Publikováno 15. 9. 2018 9:33

Informace o zvýšení ceny obědů

Od 1. 9. 2018 jsme na základě zvyšování cen potravin a plnění tzv. spotřebního koše (rozmanitost a kvalita potravin) nuceni zvýšit u všech kategorií cenu oběda o dvě koruny. Za obědy tedy budou žáci platit: do 10 let - 24 Kč, 11 - 14 let - 26 Kč, od 15 let - 28 Kč.