Stravování v září 2017

Vážení rodiče,

od 16. června probíhá na naší škole již dlouho potřebná rekonstrukce školní kuchyně, která dle harmonogramu prací zasáhne i do září 2017. Plnohodnotné stravování na září je zajištěno ze SŠ Pelhřimov, výdej jídel bude probíhat standardně v naší školní jídelně, pro děti se tedy nic nemění. Pro Vás máme dvě důležité informace: obědy budou poskytovány od úterý 5. září (školní rok začíná v pondělí 4. září 2017), na které se děti přihlásí v pondělí 4. září ráno (třídy obejde vedoucí školní kuchyně). Odhlášky budou probíhat podobně, tedy jeden den předem (např. oběd na 8. září je nutné odhlásit již 7. září do 7.30 ráno). Toto pravidlo bude platit po celou dobu přípravy obědů v Pelhřimově.

Mgr. Vítězslav Skopal, ředitel školy