Půlnoční drak

Školáci na vodě…

Kdo v sobotu 9. 9. 2017 přišel na hráz Zámeckého rybníka po třetí hodině odpolední, neviděl výborný výkon osmnáctičlenného družstva naší školy na dračí lodi v přímém souboji se školáky z Nového Rychnova, doplněnými několika dospělými. V odvetě za loňský závod (zvítězil N. Rychnov) naši „dračáci“ uspěli, a i když soupeř v závěru mocně finišoval, těsné vedení uhájili. Nejlepšího času však dosáhli zástupci ZŠ Kamenice nad Lipou, a tak naše škola obsadila v celkovém pořadí dětských posádek druhé místo. Seznamte se s našimi reprezentanty:

Stojící zleva:

Klára Dvořáková, Lucie Dvořáková, Alena Vaňková, Tereza Kosová, Nikola Buštová, Klára Kahounová, Tomáš Sadílek, Ondřej Kasal, Filip Havelka, Jan Kasal, Adam Hamrle,  Štěpán Pospíšil, Dominik Sankot.

Vpředu dole:

Vojtěch Duba, Tadeáš Pulda,  Ondřej Šmíd, Tomáš Pospíchal, Andrea Davidová.

Gratulace nejen všem našim závodníkům, ale i pořadatelům z Prima sportu Horní Cerekev. Díky za hezký zážitek!

(vs)

IMG_20170909_145805.jpg