Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Až poslední den v plném počtu

Až poslední den v plném počtu

Až v úterý 30. června byla škola plná dětí, které si však přišly pouze pro vysvědčení. Při příchodu a odchodu jsme dodržovali dosud platná mimořádná opatření a i díky časovému harmonogramu vše proběhlo bez problémů. Kromě svého vysvědčení si děti odnesly i diplomy olympijského víceboje, byli oceněni nejlepší sběrači léčivých bylin, elektroodpadu a starého papíru , většina "druhostupňáků" byla oceněna účastnickým odznakem všestrannosti a šest nejlepších získalo odznak bronzový. Během jejich krátkého pobytu ve škole jsme ve třídách také fotili (viz odkaz níže).

příchod žáků do školypříchod žáků měření teploty při příchodu

Fotogalerie zde: Poslední den školního roku 2019/2020 - fotogalerie

(foto Drdová, Dvořák)

Všem dětem, rodičům i sobě přejeme normální provoz školy od 1. září bez roušek a rozestupů, v plném počtu při plnohodnotném vzdělávání.

thumbs-up

Poznámka: registrujeme necelých 50 % dotazníků k distanční výchově, budeme rádi, pokud svůj názor zašlete prostřednictvím svého e-mailu ještě do 7. 7. 2020. S výsledky budete seznámeni prostřednictvím těchto stránek. Vyšší počet zaslaných dotazníků zvyšuje výpovědní hodnotu jeho výsledků.