Zahájení výuky po Vánočních prázdninách
Informační schůzka k LVK - od 15:15
Třídní schůzky všech tříd - od 16:00
Lyžařský výcvik na Šumavě
Předání výpisů z vysvědčení + odpolední vyučování odpadá
Pololetní prázdniny
Školní družina bude o pololetních prázdninách v provozu

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Škola rodičům a dětem

Škola rodičům a dětem

Příznivý vývoj epidemické situace nám umožňuje uskutečnit plánované aktivity, mezi které patří také tematická setkávání rodičů s dětmi ve škole na různorodých neformálních akcích. Ve druhém pololetí jsme pro Vás v rámci projektu "Šablony III ZŠ Horní Cerekev" připravili čtyři akce, začínáme koncem února společným cvičením "Jóga pro celou rodinu". Podrobné informace o každé akci s odkazem pro přihlášení dostanou zákonní zástupci do své mailové schránky, přihlásit se je možné také telefonicky či v odpovědi na zaslaný informační mail.

rodiče leták.png

Pozvánka na první setkání 24. února 2022:

rodiče jóga únor.png

Hravá jóga pro rodiče s dětmi

Rodinná jóga přináší možnost cvičení rodičů spolu s dětmi. Darujte si společně strávený čas. Přijďte si zacvičit spolu!

Cvičení má za cíl zábavnou formou zlepšit fyzické schopnosti dítěte, flexibilitu, koordinaci a rovnováhu. Děti se učí, jak vnímat vlastní tělo a jeho možnosti, jak správně dýchat, soustředit se a uvolnit. Při cvičení nepodporujeme soutěživost, každý cvičí dle svých možností a snažíme se dosáhnout vlastního maxima.

S dětmi mohou cvičit maminky nebo tatínkové, babičky i dědečkové. Je to příležitost dostat se více do kontaktu s dětmi, věnovat jim více pozornosti a zlepšit vzájemný vztah. Prostřednictvím cvičení ve dvojicích protáhneme a posílíme tělo. Společně se také naučíme, jak se osvobodit od stresu a jak se dostat do vnitřního klidu, radosti a spokojenosti.

Co si vzít na lekci jógy? Na cvičeni je potřeba přinést vlastní ručník a láhev s vodou. Jógamatky jsou k dispozici, ale mohou se používat i vlastní. Cvičí se v pohodlném oblečení (lehké oblečení, které nebrání v pohybu) a v ponožkách. Strávíte příjemné dvě hodinky společně s dětmi.

řez.jfif

***********************************************************************************************************

16.2..png

14. 2. 2022: školní testování - 8 testů (ŠD) - všechny negativní