Spolupráce se školami

Přelom května a června 2022 byl ve znamení návštěv našich partnerských škol (ZŠ Batelov, ZŠ Počátky, ZŠ Nový Rychnov, ZŠ Častrov a MŠ Horní Cerekev), kdy se žáci těchto škol se svými učiteli seznámili s prostorami a pomůckami našich odborných učeben pořízených v rámci projektu IROP. Celkem devadesát žáků a jedenáct pedagogů tak strávilo vyučovací blok v učebně fyziky a ICT/žákovské soupravy, robotika, nebo v učebně přírodopisu/mikroskopování, nebo v učebně cizích jazyků/využití tabletů při výuce. Naši učitelé předvedli ukázkové hodiny za použití vybavení, kterým na těchto školách nedisponují, nebo disponují v menší míře. Spolupráce bude pokračovat také v dalším školním roce. Více fotografií ze všech pěti návštěv ve fotogalerii (po kliknutí na obrázek):

titulka.jpg

logo.jpg

*************************************************************************************************************