Stažení mobilní aplikace

Mobilní aplikace Škola OnLine Vám umožňuje pracovat se systémem nejen prostřednictvím PC či notebooku, ale i pomocí chytrých mobilních telefonů a tabletů. Aplikace je určena pro žáky i rodiče. Velkou výhodou je možnost okamžité kontroly zadaných známek, či změn v rozvrhu.

Aplikaci si můžete stáhnout pro následující platformy:

Hlavní funkce mobilní aplikace:

Možnost uložení přihlašovacích údajů

Výběr agendy jedním ťuknutím

Zobrazení známek, poznámek, rozvrhu, domácích úkolů, atd.

Odesílání elektronických omluvenek

Odesílání zpráv v aplikaci

Jak na to?

mobapp1

Přihlašování probíhá pomocí stejných údajů jako při klasickém přihlášení do webového rozhraní. Přihlášení je možné uložit jako přihlašovací profil, není tedy nutné zadávat pokaždé znovu přihlašovací údaje. V jednom mobilním zařízení lze uložit libovolný počet přihlašovacích profilů, což ocení například rodiče, jejichž děti chodí na několik různých škol.

Pro školy

zš horní cerekev

Základní škola Horní Cerekev, okres Pelhřimov - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Snímek obrazovky (398).png