Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Domácí příprava - díl první

Domácí příprava - díl první

Vážení rodiče,

učivo pro Vaše děti bude v tomto týdnu zaměřeno hlavně na opakování a procvičování již probraného. Úkoly ze všech předmětů zašlou během úterka (17. 3. 2020) třídní učitelé za všechny předměty na Vámi poskytnutou e-mailovou adresu (do této chvíle jsme obdrželi téměř všechny, děkujeme za spolupráci). Minimálně v prvním týdnu budou úkoly uvedeny také na těchto stránkách (Základní škola/Třídy/I. – IX./Aktuality ze třídy).

Pro první týden jsme zvolili tuto nejjednodušší variantu, která bude postupně rozšiřována. Žáci první, druhé a třetí třídy budou potřebovat své pracovní sešity, které mají ve škole. Sešity budou připraveny ve složkách nadepsaných jmény na lavicích za vstupními vraty hlavní budovy v úterý 17. 3. 2020 od 11 do 16 hodin k osobnímu vyzvednutí. Tato forma a čas jsou zvoleny z důvodu co nejmenšího potkávání osob. Pokud byste neměli možnost v tomto termínu sešity vyzvednout, volejte prosím na kontaktní telefonní čísla (565 383 596 v pracovní době nebo 724 916 649 pro pozdější vyzvednutí).

Poznámka k formuláři ošetřovné:

Stačí napsat e-mailovou zprávu na kancelar@zshornicerekev.cz , že potřebujete potvrdit „ošetřovné“ pro (jméno, příjmení, datum narození, třída). Formulář Vám vytiskneme, část „A“ vyplníme, potvrdíme a zašleme zpět na Vaši e-mailovou adresu. Škola vyplňuje v kolonce „od“ datum 16. 3. 2020, Váš případný požadavek od pozdějšího data řešíte se zaměstnavatelem v části „B“ (tolik poslední informace s ČSSZ).

Možnost avizovaného „ošetřovného“ do 15 let, pro OSVČ a prodloužení do konce mimořádných opatření ještě schválena nebyla.

Hodně zdraví, sil a pevných nervů v nadcházejícím období!!!

Veselé chvíle při učení s dětmi????