Jóga pro rodiče s dětmi

Ve čtvrtek 24. února se v 16 hodin uskutečnilo první odborně zaměřené tematické setkání rodičů v rámci projektu Šablony III. Tématem prvního setkání byla jóga.

S lektorkou a cvičitelkou jógy Marií Procházkovou se 8 rodičů a 14 dětí dozvědělo mnohé o historii a významu jógy, v družině školy bylo pro rodiče připravené občerstvení a pro děti tvořivý koutek, kde si mohly vybarvit mandaly.  Poté se skupina přesunula do gymnastického sálu, kde probíhalo již samotné cvičení.  Na setkání panovala uvolněná nálada, neboť se potvrdila slova z našeho letáčku, že "děti jsou jóga". Děti ke cvičení přistupovaly hravě, s lehkostí sobě vlastní, ve spolupráci s rodiči si mohly vyzkoušet i netradiční tandemové cviky.  Došlo také na společnou relaxaci a dechová cvičení.

Děkujeme lektorce za příjemné a zdravé odpoledne a těšíme se na další setkání s rodiči na půdě školy.

Děkujeme také organizátorce setkání Monice Vrbové a maminkám, které si přišly se svými dětmi zacvičit. Tatínkové chyběli...

obrázek2.jfif

(fotogalerie po kliknutí na obrázek)

O dalších plánovaných setkáních Vás budeme s předstihem informovat.

plácnutí.gif

**********************************************************************************************************

4.3..png