Předání výpisů z vysvědčení + odpolední vyučování odpadá
Pololetní prázdniny
Školní družina bude o pololetních prázdninách v provozu
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Od 4. ledna do školy pouze 1. a 2. třída

Od 4. ledna do školy pouze 1. a 2. třída

Na svém dnešním jednání vláda rozhodla o přechodu do pátého stupně PES od 27. 12. 2020, což pro nás znamená od 4. ledna 2021 prezenční výuku pouze pro první a druhou třídu, ostatní třídy (3. - 9.) se opět budou učit distančně. Toto opatření je prozatím plánováno do 10. ledna 2021.

I v této souvislosti prosím o vyplnění dotazníku k distanční výuce (dvakrát odkaz v mailu zákonným zástupcům), pokud jste tak už neučinili.

Podrobnější a oficiální informace Vám poskytneme, až budou zveřejněny. Prozatím jde o záznam tiskové konference vlády a informace z médií.

Záznam z tiskové konference: www.novinky.cz/koronavirus/clanek/cesko-do-stupne-pet-pes-prejde-27-prosince

Komentář: www.novinky.cz/domaci/clanek/po-novem-roce-se-vrati-do-skol-jen-zaci-1-a-2-trid-zakladnich-skol

Informace MŠMT: koronavirus.edu.cz/files/informace-k-provozu-skol-od-27-12-do-10-1.pdf

Vážení rodiče, přichází to, co jsme si nikdo nepřáli, nezbývá než se současnou situací vyrovnat a společnými silami ji zvládnout a doufat v její co nejkratší trvání. Rozhodně Vám nechceme kazit Vánoce, opatření vlády ale musíme respektovat. Mohu Vás jen ubezpečit, že škola je připravena na jakoukoliv variantu výuky.