Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
27
Ředitelské volno - Stávka - Škola uzavřena (včetně jídelny a družiny)
28 29
Plavání III. + IV. třída
30 1
Plavání III. + IV. třída
2
Rozsvěcení vánočního stromu v Těšenově.
3
Rozsvěcení vánočního stromu v Horní Vsi
Rozsvěcení vánočního stromu v Horní Cerekvi.
4 5
Čerti ve škole.
6 7 8
Plavání III. + IV. třída
9 10
11 12 13
Škola v pohybu.
14
Etické dílny - IV. třída.
Etické dílny VIII. třída.
15 16 17
18 19 20
Vánoční divadlo.
Koncert ZUŠ.
21 22
Vánoční besídky.
23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Pomozte nám rozvíjet školu

Pomozte nám rozvíjet školuMotto projektu: 

Každý hlas je důležitý a tím, že mu dáme šanci zaznít, rozvíjíme společnost a demokracii, rozvíjíme děti a jejich budoucnost. 

Naše škola se sice za poslední roky výrazně posunula v oblasti vzhledu a vybavenosti, nicméně jsme se rozhodli čelit další výzvě, kterou je optimalizace její funkce v obci. Chceme školu, se kterou by byli spokojeni všichni přímí i nepřímí účastníci vzdělávání, tedy žáci, rodiče i učitelé a ostatní zaměstnanci.

Pokud Vám naše škola není lhostejná a chcete se podílet na jejím dalším rozvoji, pokud máte k chodu školy co říct, pokud máte kritické připomínky nebo nápady na zlepšení, nabízíme Vám jedinečnou možnost zúčastnit se pilotního projektu EVALUACE PRO ŠKOLY. Účast v tomto (na naší škole v této oblasti historicky prvním) projektu je zcela dobrovolná formou otevřených setkání a pro naši školu je zcela zdarma.

Setkání budou probíhat online, v případě ukončení současných opatření prezenčně, vše dle dohody účastníků v jednotlivých skupinách.

Pokud se rozhodnete pro svoji účast v projektu, přihlásit se můžete na www.evaluaceproskolu.cz, kde v záložce „zapojené školy“ najdete i naši školu.

Více o projektu, kterého se může zúčastnit kdokoliv z žáků školy, rodičů žáků školy, učitelů, zástupců zřizovatele školy a členů školské rady v dokumentu: EVALUACE PRO ŠKOLU.docx.

 

 

Těšíme se na Vaši spolupráci!

Obrázek1.png