Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
1 2
Záchranná služba v VIII. třídě
3
Matematická olympiáda - kat. Z6 - Z8 - Okresní kolo v Pelhřimově
4 5 6 7
8 9 10
Zápis do první třídy - od 13:30 do 17:00
Dějepisná olympiáda - Krajské kolo v Pelhřimově
Exkurze do Terezína - VII. + VIII. třída
11 12
Přijímací zkoušky na střední školy
13 14
15
Přijímací zkoušky na střední školy
16 17
Třídní schůzky II. až VIII. ročník - od 15:30
18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29
Úřad práce Pelhřimov - VIII. třída
30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Pomozte nám rozvíjet školu

Pomozte nám rozvíjet školuMotto projektu: 

Každý hlas je důležitý a tím, že mu dáme šanci zaznít, rozvíjíme společnost a demokracii, rozvíjíme děti a jejich budoucnost. 

Naše škola se sice za poslední roky výrazně posunula v oblasti vzhledu a vybavenosti, nicméně jsme se rozhodli čelit další výzvě, kterou je optimalizace její funkce v obci. Chceme školu, se kterou by byli spokojeni všichni přímí i nepřímí účastníci vzdělávání, tedy žáci, rodiče i učitelé a ostatní zaměstnanci.

Pokud Vám naše škola není lhostejná a chcete se podílet na jejím dalším rozvoji, pokud máte k chodu školy co říct, pokud máte kritické připomínky nebo nápady na zlepšení, nabízíme Vám jedinečnou možnost zúčastnit se pilotního projektu EVALUACE PRO ŠKOLY. Účast v tomto (na naší škole v této oblasti historicky prvním) projektu je zcela dobrovolná formou otevřených setkání a pro naši školu je zcela zdarma.

Setkání budou probíhat online, v případě ukončení současných opatření prezenčně, vše dle dohody účastníků v jednotlivých skupinách.

Pokud se rozhodnete pro svoji účast v projektu, přihlásit se můžete na www.evaluaceproskolu.cz, kde v záložce „zapojené školy“ najdete i naši školu.

Více o projektu, kterého se může zúčastnit kdokoliv z žáků školy, rodičů žáků školy, učitelů, zástupců zřizovatele školy a členů školské rady v dokumentu: EVALUACE PRO ŠKOLU.docx.

 

 

Těšíme se na Vaši spolupráci!

Obrázek1.png