Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
31 1 2 3
Vzdělání a řemeslo České Budějovice - 8. + 9. třída
4
Halloweenská stezka - všechny třídy
5 6
7 8
The Beatles - hudební přednáška (II. stupeň) + Pohádkopísňostroj (I.stupeň)
9 10 11
Přehlídka škol Jihlava - 8. + 9. třída
12 13
14 15
Třídní schůzky všech tříd (16:00 - 17:00)
16 17 18
Ředitelské volno pro celou školu a přerušení provozu školní družiny.
19 20
21 22
Adventní dílna v ŠD - 1.třída (od 16:00)
23
Adventní dílna v ŠD - 2.třída (od 16:00)
Pythagoriáda Pelhřimov - vybraní žáci II. stupně
Šachový turnaj Pelhřimov - 1.stupeň
Tutanchamon Brno - 6. + 7. třída
24
Adventní dílna v ŠD - 3. + 4. třída
Šachový turnaj Pelhřimov - 2.stupeň
25 26 27
Rozsvícení vánočního stromu - od 17:00
28 29 30 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Sportovní ocenění v pololetí

Sportovní ocenění v pololetí



Dnes někteří žáci dostali k vysvědčení ještě něco navíc - Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Na vyšším stupni od září plníme deset disciplín (na těchto stránkách - základní škola/třídy) a 14 žáků dosáhlo bodové úrovně "bronzový", jeden dokonce "stříbrný". Nejvíce odznaků získali šesťáci (sedm), deváťáci čtyři, sedmáci a osmáci po dvou. 

6.jpg

9a.jpg 8a.jpg 7a.jpg

Úspěšní sportovci: Jakub Janoušek, Martin Piskura, Jan Kunst, Kateřina Parkanová, Julie Kostelníčková, Anužin Enkhtuvshin, Angela Trojáková, Jan Dvořák, Matyáš Přibyl, Nikola Mlatečková, Adéla Nováková, Ondřej Valek, Petr Kaňkovský, Ondřej Váňa a stříbrný Jan Kasal.

Všem blahopřejeme a přejeme, aby v roce 2020 svými výkony ocenění obhájili nebo se posunuli k metám "zlatý" , či dokonce "diamantový" ! Přejeme všem ostatním, kteří prozatím na odznak nedosáhli, aby ve druhém pololetí své výkony zlepšovali a na konci školního roku si jeden z odznaků všestrannosti zasloužili. Aktuální bodový stav může každý žák sledovat i na těchto stránkách.

odznaky.jpg

 

Více o disciplínách odznaku všestrannosti:  http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/