Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Sportovní ocenění v pololetí

Sportovní ocenění v pololetí

Dnes někteří žáci dostali k vysvědčení ještě něco navíc - Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Na vyšším stupni od září plníme deset disciplín (na těchto stránkách - základní škola/třídy) a 14 žáků dosáhlo bodové úrovně "bronzový", jeden dokonce "stříbrný". Nejvíce odznaků získali šesťáci (sedm), deváťáci čtyři, sedmáci a osmáci po dvou.

9a.jpg 8a.jpg 7a.jpg

Úspěšní sportovci: Jakub Janoušek, Martin Piskura, Jan Kunst, Kateřina Parkanová, Julie Kostelníčková, Anužin Enkhtuvshin, Angela Trojáková, Jan Dvořák, Matyáš Přibyl, Nikola Mlatečková, Adéla Nováková, Ondřej Valek, Petr Kaňkovský, Ondřej Váňa a stříbrný Jan Kasal.

Všem blahopřejeme a přejeme, aby v roce 2020 svými výkony ocenění obhájili nebo se posunuli k metám "zlatý" , či dokonce "diamantový" ! Přejeme všem ostatním, kteří prozatím na odznak nedosáhli, aby ve druhém pololetí své výkony zlepšovali a na konci školního roku si jeden z odznaků všestrannosti zasloužili. Aktuální bodový stav může každý žák sledovat i na těchto stránkách.

odznaky.jpg

Více o disciplínách odznaku všestrannosti:  http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/