Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
29
Úřad práce Pelhřimov - VIII. třída
30 1 2 3 4 5
6 7
Dopravní hřiště Pelhřimov - IV. třída
8 9 10 11 12
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
13
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
14
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
15
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
16
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
17
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
Dopravní soutěž Pelhřimov - okresní kolo
18 19
20 21
LAO - 2.stupeň (školní kolo)
22
Divadelní představení - 1.stupeň a 7.třída
Soutěž mladý zahrádkář - přihlášení žáci
23
LAO - 1.stupeň (školní kolo)
24 25 26
27 28
LAO 2.stupeň (okresní kolo) - postupující žáci ze školního kola
29 30 31 1 2
Poznávací zájezd Vídeň - 5.třída

Plánované akce

P Ú S Č P S N
29
Úřad práce Pelhřimov - VIII. třída
30 1 2 3 4 5
6 7
Dopravní hřiště Pelhřimov - IV. třída
8 9 10 11 12
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
13
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
14
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
15
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
16
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
17
Poznávací zájezd do Anglie - přihlášení žáci II. stupně
Dopravní soutěž Pelhřimov - okresní kolo
18 19
20 21
LAO - 2.stupeň (školní kolo)
22
Divadelní představení - 1.stupeň a 7.třída
Soutěž mladý zahrádkář - přihlášení žáci
23
LAO - 1.stupeň (školní kolo)
24 25 26
27 28
LAO 2.stupeň (okresní kolo) - postupující žáci ze školního kola
29 30 31 1 2
Poznávací zájezd Vídeň - 5.třída
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Stolní tenis v Pelhřimově

Stolní tenis v Pelhřimově



Starší žáci ve složení Jakub Dvořák, Jan Kasal, Tadeáš Pulda a Ondřej Valek reprezentovali naši školu v okresním kole turnaje ve stolním tenise. Na loňský úspěch (2. místo) se jim navázat nepodařilo vzhledem ke krutému losu, který svedl do jedné tříčlenné základní skupiny dva nejsilnější týmy z minulého ročníku - Humpolec a Horní Cerekev. Naši kluci přes velmi dobrý výkon Humpolci podlehli a i když další zápas jednoznačně vyhráli, z druhého místa ve skupině do finále nepostoupili. 

 IMG-20191001-WA0000.jpg IMG-20191001-WA0001.jpg Kasal řez.jpg

IMG-20191001-WA0008.jpg IMG-20191001-WA0021.jpg

                                        Děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy tenor.gif

 výsl obr.png