Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
1 2
Záchranná služba v VIII. třídě
3
Matematická olympiáda - kat. Z6 - Z8 - Okresní kolo v Pelhřimově
4 5 6 7
8 9 10
Zápis do první třídy - od 13:30 do 17:00
Dějepisná olympiáda - Krajské kolo v Pelhřimově
Exkurze do Terezína - VII. + VIII. třída
11 12
Přijímací zkoušky na střední školy
13 14
15
Přijímací zkoušky na střední školy
16 17
Třídní schůzky II. až VIII. ročník - od 15:30
18 19 20 21
22 23 24 25 26
Dopravní soutěž - školní kolo
27 28
29
Úřad práce Pelhřimov - VIII. třída
30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Tvůrčí úspěch našich malých velkých filmařů

Tvůrčí úspěch našich malých velkých filmařůKongresový sál Krajského úřadu Kraje Vysočina zaplnili úspěšní žáci v soutěžích zaměřených na kyberbezpečnost - a my jsme byli u toho!

Soutěž Ajéje, AI! je již 11. ročníkem pravidelné soutěže věnující se problematice kybernetické bezpečnosti, kterou každoročně vyhlašuje pracovní skupina elektronické bezpečnosti, působící na Krajském úřadě Kraje Vysočina. Tématem tohoto ročníku byla umělá inteligence a rizika s ní spojená.

Do soutěže se mohli zapojit jednotlivci i kolektivy ze základních a středních škol v Kraji Vysočina. Soutěžící od září do února letošního roku vytvářeli videa, plakáty, komiksy, prezentace či deskové hry. Porota složená z členů pracovní skupiny elektronické bezpečnosti hodnotila rekordních 139 soutěžních prací. Do soutěže se zapojilo 240 žáků a studentů.

arg-film-mini-left-tr.gif

Se svým hraným videem „Ztraceni v internetu“ letos soutěžil také tým z naší školy ve složení Agáta Vrbová, Eliška Vránová, Josef Petrák a Pavel Řáda (všichni z 5. třídy), pod odborným dohledem vedoucí badatelského klubu Mgr. Moniky Vrbové. Jejich práce a snaha byla oceněna krásným 3.místem! Gratulujeme! 

kraj výhra děti.jpg

Výlet do Jihlavy i novou zkušenost si žáci užili, jak se můžete přesvědčit ve fotogalerii (klikni na fotku). Jejich úspěch je také důkazem toho, že má smysl věnovat se i mimoškolním aktivitám a vést děti k jejich vlastní práci a tvorbě.

Ještě jednou blahopřejeme!

smajlík.png