Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > V knihovně bylo živo

V knihovně bylo živo

Ve čtvrtek 17. března se od 16 hodin uskutečnilo druhé setkání rodičů s dětmi v rámci projektu Šablony III. - Odborně zaměřená tematická setkávání rodičů. Do místní knihovny dorazilo celkem 17 dětí v doprovodu 12ti rodičů i prarodičů a rázem bylo v knihovně o zábavu postaráno.

Hned v úvodu dostaly děti diplom, který zároveň sloužil jako pracovní list pro první z aktivit; diplom obdržel také náš hostitel a průvodce Miroslav Václavík, jemuž patří velké poděkování za organizaci akce i za program, který si připravil pro rodiče. My s dětmi jsme mezitím v dětském oddělení objevovali svět písmen a obrázků, nutno říci, že děti spolupracovaly, četly, luštily, hrály si, malovaly, plnily úkoly a nakonec se i samy v knihovně vydaly po stopách za tou "svou" knihou, kterou si mohly odnést domů.

V závěru dostaly děti česko-ukrajinské pexeso, které mohou spolu s rodiči vybarvit a hrát. Děkujeme opravdu všem za hojnou účast a těšíme se na další setkání, které bude tentokrát v duchu Velikonoc.

obr1.jpg

(fotogalerie po kliknutí na obrázek)

škola 3.gif