Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
1 2
Záchranná služba v VIII. třídě
3
Matematická olympiáda - kat. Z6 - Z8 - Okresní kolo v Pelhřimově
4 5 6 7
8 9 10
Zápis do první třídy - od 13:30 do 17:00
Dějepisná olympiáda - Krajské kolo v Pelhřimově
Exkurze do Terezína - VII. + VIII. třída
11 12
Přijímací zkoušky na střední školy
13 14
15
Přijímací zkoušky na střední školy
16 17
Třídní schůzky II. až VIII. ročník - od 15:30
18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29
Úřad práce Pelhřimov - VIII. třída
30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Velikonoční dárek dětem

Velikonoční dárek dětemMilí rodičové,

připravili jsme pro Vás a Vaše děti netradiční velikonoční dárek - HRAVÝ SEŠIT plný zajímavých informací, otázek, nápadů a šablon k tvoření a k vyrábění. Úkoly v sešitu mají v dětech rozvíjet „výchovné“ oblasti vzdělávacího procesu (tj. např. výtvarnou a etickou výchovu), čtenářskou gramotnost a porozumění textu, zároveň podporují rozvoj jemné motoriky a podněcují děti k rozvoji emoční inteligence, která je pro jejich štěstí velmi důležitá. 

Sešit je rozdělen do deseti tématických celků a na začátku každé kapitoly naleznete několik tipů, jak s dětmi pracovat, co by se měly nového naučit a dozvědět, nicméně vše je DOBROVOLNÉ a je jenom na Vás, zda a co budete s dětmi číst a tvořit. Nejde o učení se, spíše o společně strávený čas, který jsme vám chtěli zpestřit a nabídnout Vám zajímavé nápady pro rozvoj Vašich dětí. 

 

A perlička na závěr: úplně na konci sešitu naleznete HRACÍ KARTU, celkem 10 jednoduchých otázek. Pokud ji vyplníte a kartu donesete nebo pošlete do školy do 31.5. 2020, budete ve slosování o deset krásných knih, které do soutěže věnovala společnost EUROMEDIA. Z došlých karet vylosujeme na DEN DĚTÍ deset šťastlivců./Všechny bližší pokyny naleznete v úvodu sešitu, máte tam i kontaktní email pro Vaše dotazy či reflexe./

 

DĚKUJEME za Vaši součinnost v těchto obtížných časech,  užijte si společný čas s dětmi (třeba právě při tomto sešitu) a užijte si také jaro, které je plné radosti i života.

                                                                        TAK SMĚLE DO TOHO!

images (1).jfif

Klikněte:

kreativní_sešit_mb.pdf