Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
27
Ředitelské volno - Stávka - Škola uzavřena (včetně jídelny a družiny)
28 29
Plavání III. + IV. třída
30 1
Plavání III. + IV. třída
2
Rozsvěcení vánočního stromu v Těšenově.
3
Rozsvěcení vánočního stromu v Horní Vsi
Rozsvěcení vánočního stromu v Horní Cerekvi.
4 5
Čerti ve škole.
6 7 8
Plavání III. + IV. třída
9 10
11 12 13
Škola v pohybu.
14
Etické dílny - IV. třída.
Etické dílny VIII. třída.
15 16 17
18 19 20
Vánoční divadlo.
Koncert ZUŠ.
21 22
Vánoční besídky.
23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Velikonoční dárek dětem

Velikonoční dárek dětemMilí rodičové,

připravili jsme pro Vás a Vaše děti netradiční velikonoční dárek - HRAVÝ SEŠIT plný zajímavých informací, otázek, nápadů a šablon k tvoření a k vyrábění. Úkoly v sešitu mají v dětech rozvíjet „výchovné“ oblasti vzdělávacího procesu (tj. např. výtvarnou a etickou výchovu), čtenářskou gramotnost a porozumění textu, zároveň podporují rozvoj jemné motoriky a podněcují děti k rozvoji emoční inteligence, která je pro jejich štěstí velmi důležitá. 

Sešit je rozdělen do deseti tématických celků a na začátku každé kapitoly naleznete několik tipů, jak s dětmi pracovat, co by se měly nového naučit a dozvědět, nicméně vše je DOBROVOLNÉ a je jenom na Vás, zda a co budete s dětmi číst a tvořit. Nejde o učení se, spíše o společně strávený čas, který jsme vám chtěli zpestřit a nabídnout Vám zajímavé nápady pro rozvoj Vašich dětí. 

 

A perlička na závěr: úplně na konci sešitu naleznete HRACÍ KARTU, celkem 10 jednoduchých otázek. Pokud ji vyplníte a kartu donesete nebo pošlete do školy do 31.5. 2020, budete ve slosování o deset krásných knih, které do soutěže věnovala společnost EUROMEDIA. Z došlých karet vylosujeme na DEN DĚTÍ deset šťastlivců./Všechny bližší pokyny naleznete v úvodu sešitu, máte tam i kontaktní email pro Vaše dotazy či reflexe./

 

DĚKUJEME za Vaši součinnost v těchto obtížných časech,  užijte si společný čas s dětmi (třeba právě při tomto sešitu) a užijte si také jaro, které je plné radosti i života.

                                                                        TAK SMĚLE DO TOHO!

images (1).jfif

Klikněte:

kreativní_sešit_mb.pdf