Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
29 30 31 1
Den dětí ve škole - !!! odpolední vyučování odpadá !!!
2
Pohádkový les - 9.třída pro MŠ
3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Velikonoční dárek dětem

Velikonoční dárek dětemMilí rodičové,

připravili jsme pro Vás a Vaše děti netradiční velikonoční dárek - HRAVÝ SEŠIT plný zajímavých informací, otázek, nápadů a šablon k tvoření a k vyrábění. Úkoly v sešitu mají v dětech rozvíjet „výchovné“ oblasti vzdělávacího procesu (tj. např. výtvarnou a etickou výchovu), čtenářskou gramotnost a porozumění textu, zároveň podporují rozvoj jemné motoriky a podněcují děti k rozvoji emoční inteligence, která je pro jejich štěstí velmi důležitá. 

Sešit je rozdělen do deseti tématických celků a na začátku každé kapitoly naleznete několik tipů, jak s dětmi pracovat, co by se měly nového naučit a dozvědět, nicméně vše je DOBROVOLNÉ a je jenom na Vás, zda a co budete s dětmi číst a tvořit. Nejde o učení se, spíše o společně strávený čas, který jsme vám chtěli zpestřit a nabídnout Vám zajímavé nápady pro rozvoj Vašich dětí. 

 

A perlička na závěr: úplně na konci sešitu naleznete HRACÍ KARTU, celkem 10 jednoduchých otázek. Pokud ji vyplníte a kartu donesete nebo pošlete do školy do 31.5. 2020, budete ve slosování o deset krásných knih, které do soutěže věnovala společnost EUROMEDIA. Z došlých karet vylosujeme na DEN DĚTÍ deset šťastlivců./Všechny bližší pokyny naleznete v úvodu sešitu, máte tam i kontaktní email pro Vaše dotazy či reflexe./

 

DĚKUJEME za Vaši součinnost v těchto obtížných časech,  užijte si společný čas s dětmi (třeba právě při tomto sešitu) a užijte si také jaro, které je plné radosti i života.

                                                                        TAK SMĚLE DO TOHO!

images (1).jfif

Klikněte:

kreativní_sešit_mb.pdf