První školní den aneb po půl roce všichni ve škole

IMG_3483.JPG

První školní den proběhl na naší základní škole bez problémů s téměř stoprocentní účastí žáků, učitelů i ostatních zaměstnanců. Zvláštní program čekal na naše nejmenší, kteří se za účasti rodinných příslušníků (v rouškách) poprvé posadili do školních lavic. Už ve vchodu do školy na ně čekali deváťáci s kytičkou, aby je dovedli až ke třídě, kde je přivítala a usadila třídní učitelka. Během programu ve třídě byli slavnostně pasováni na školáky „dočasným“ J. A. Komenským, paní zástupkyně jim připnula stužky, které jim budou tento den připomínat. Následovala prohlídka školy, informace rodičům o školní jídelně a družině, focení v improvizovaném studiu ve školní družině. Více fotografií pod odkazem níže.

IMG_3518.JPG

IMG_3637.JPG