Aktuality ze třídy

12.11.  Z odkazu https://www.prace.cz/encyklopedie-profesi/ vyber jedno pro tebe zajímavé povolání, zkopíruj odkaz na toto povolání a zašli na reditel@zshornicerekev.cz. Pravidla hodnocení stále platí.

1. V.H., 2. O.K., 3. N.M., 4. R.V., 5. T.K., ...

5.11.   MOZAIKA středních škol Pe/KD Máj/12:50 - 14:45/zvl. bus

Úkol: vybrat si jednu střední školu, vyžádat si propagační materiál, seznámit v hodině PČ                            ostatní spolužáky s informacemi o této škole. Připomínám, že ne všichni poslali úkol z                        15.10. (škola/obor z infoabsolvent.cz) !!!

15.10.   Pč - na www.infoabsolvent.cz zadej doporučený nebo jiný (tebou vybraný) obor, přečti si informace o něm a pošli na reditel@zshornicerekev.cz do 21.10.2019. Prvních šest...jako minule. Nezapomeň se podívat, jak jsi na tom v plnění odznaku všestrannosti:)

1. F. V.,   2. O. K.,   3. A. N., 4. R. V.,   5. N. M.,   6. T. K.,  (7. A. K., 8. B. J.,   9. J. B., 10. T. P., ...)

8.10.   Pč - do 14.10. na www.infoabsolvent.cz/profitest si udělejte základní test, který vám doporučí pro vás vhodné oblasti povolání na základě vašich odpovědí. Výsledek zašlete (odkaz nebo text) na reditel@zshornicerekev.cz. Prvních šest bude ohodnoceno také za rychlost:)

1. O. K.,   2. F. V.,   3. J. B.,   4. V. H.,   5. T. K.,   6. T. P.,  (7. A. K., ...)

17.9.   Pč - příprava na prezentaci o konkrétním povolání (Word, PowerPoint...), 4-10 minut.

10.9.   Pč - doporučena návštěva www.infoabsolvent.cz - základní orientace při výběru povolání.