Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář

P Ú S Č P S N
1 2
Záchranná služba v VIII. třídě
3
Matematická olympiáda - kat. Z6 - Z8 - Okresní kolo v Pelhřimově
4 5 6 7
8 9 10
Zápis do první třídy - od 13:30 do 17:00
Dějepisná olympiáda - Krajské kolo v Pelhřimově
Exkurze do Terezína - VII. + VIII. třída
11 12
Přijímací zkoušky na střední školy
13 14
15
Přijímací zkoušky na střední školy
16 17
Třídní schůzky II. až VIII. ročník - od 15:30
18 19 20 21
22 23 24 25 26
Dopravní soutěž - školní kolo
27 28
29
Úřad práce Pelhřimov - VIII. třída
30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně ze ZŠ Horní Cerekev > Příměstský tábor Vikingové-Ztracené království

Příměstský tábor Vikingové-Ztracené královstvíVe spolupráci se spolkem Cerekváček nabízíme pro vaše děti příměstský tábor. Děti prožijí dobrodružství v lese, na vodě, budou tvořit a především se pokusí zachránit všechny draky a osvobodit je. Společně najdeme naše Ztracené království, kde s draky budeme moci v míru a poklidu žít.

 

Flower Page Border A3 Landscape Poster (1).png

 

Ve Skandinávii a především v jejím hlavním městě HORALANDU se odehrávaly nejdůležitější příběhy a rozhodnutí národu VIKINGŮ. Vikingové???? zde žili v souladu a přátelství s vikingskými draky????.Každých 100 let se v Horalandu konala veliká letní slavnost na počest boha Odina. Této slavnosti se účastnili všichni vikingové, a i ti, kteří se účastnili výprav do dalekých zemí.

Vikingové se zde sešli, aby nejdříve prodiskutovali úspěchy a neúspěchy při jejich výpravách a také, aby se večer setkali se svými bohy. Oslav se účastnil

i draci, kteří neodmyslitelně patřili do Horalandu.

Tohoto roku tomu však bylo jinak! Na sněmu se zjistilo, že ve výpravách mimo Skandinávii nejsou poslední roky žádné úspěchy. ????????Na sever, východ, západ a jih od Skandinávie narazili vikingští bojovníci na odpor a byli vyhnání zpět domů.

Vikingové věřili, že při večerní oslavě boha Odina najdou nějaké řešení. Spojí se s jejich vikingskými draky a znovu vybojují své výsostné postavení v zemích, které už jednou dobyli. Nastal večer???? a všichni se těšili na příchod bohů a také draků, aby s nimi mohli poradit. Místo 50 vikingských draků ????????????však na oslavu přiletělo pouze 12 mláďat. Co se stalo?

Chceš se dozvědět, co se stalo s draky?????
Jsi silný, hrdý a máš pro strach uděláno?????

Tak hledáme právě tebe! Neohroženého vikingského bojovníka, který pomůže vikingskému národu získat zpět jejich Ztracené království????

 

Přihláška